Styczniowy Far’n’hig w Paryżu

30 stycznia 2020 dodane przez Polish Skate Federation 8:23
Styczniowy Far’n’hig w Paryżu

Zgrupowanie w Paryżu miało na celu start w zawodach „Far’n’high Junior Checklist”, czyli sprawdzenie swoich umiejętności na tle innych europejskich zawodników do lat 16.

Obiekt na którym startowali zawodnicy, na pewno wart jest polecenia, będąc w Paryżu warto wpisać ten punkt w listę miejsc do odwiedzenia. Jeśli chodzi o same zawody
Zoorganizowane były bardzo dobrze, każdy wiedział co, jak i o której. Jednakże ilość zawodników rozgrzewających się na parku, dzień przed zawodami i w dzień zawodów, uświadomiła nas
Że przyjazd na kilka dni przed starem był najlepszym możliwym rozwiązaniem, dzięki czemu mogliśmy pojeździć w spokoju. Sam start w zawodach możemy uznać za udany, Filip Szalak zajął 7 miejsce, natomiast Jean Semaan 13.
Pozostał delikatny niedosyt gdyż w kwalifikacjach Filip był na miejscu 3, ale w finale zabrakło trochę szczęścia. Poza samymi zawodami udało nam się zaliczyć klasyczne „skate zwiedzanie”, a także
Złamać kilka desek na lokalnych spotach haha. Z kolejnym zdobytym doświadczeniem czekamy na następne zawody, a was zapraszamy na nasz Instagram – /www.instagram.com/polishskatefederation/, gdzie znajdziecie kilka video z wyjazdu.
Powołani:
Filip Szalak